Project Description

Bytový dům v Praze

Realitní kancelář KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o., s hrdostí představuje exkluzivní nabídku prodeje moderního činžovního domu postaveného v roce 2018.

V domě se nachází celkem 6 bytových jednotek, každá o ploše 46 m², a společné chodby s celkovou plochou 300 m². K domu náleží pozemek o rozloze 734 m².

VIDEOPROHLÍDKA

POZEMEK

PARKOVIŠTĚ

BYTOVÁ JEDNOTKA

Hlavní vlastnosti

 

Kvalitní zdivo Porotherm

Zateplení polystyrenem o tloušťce 15 cm

Plastová okna pro dokonalou izolaci

Plovoucí lamino na podlahách

Samostatný ohřev vody a teplo pro každou bytovou jednotku – bojler a elektrokotel

Společná zahrada ideální pro rodiny s dětmi

Parkovací místa pro obyvatele domu

Kóje k dispozici pro každý byt

Přízemní byty s terasami pro relaxaci na čerstvém vzduchu

Půdorys vzorového bytu

Investiční příležitost

 

Všechny byty jsou aktuálně pronajaté, což zajišťuje pravidelný měsíční příjem. Tento dům je ideální investicí pro ty, kteří hledají stabilní výnos z pronájmu v novostavbě s minimální potřebou údržby.

3D prohlídka

Pro lepší představu o kvalitě a dispozici bytů je k dispozici 3D prohlídka jednoho z bytů.Prohlédněte si byt z pohodlí vašeho domova a uvidíte, co všechno tento dům nabízí.

Lokalita a její výhody

 

Dům se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě, která nabízí vše potřebné pro pohodlný život. V blízkosti se nachází řada obchodů, restaurací, kaváren a parků. Pro rodiny s dětmi je zde několik škol a školek, stejně jako dětská hřiště a sportovní zařízení. Dopravní dostupnost je vynikající, s rychlým spojením do centra města a hlavních dopravních uzlů. Pro milovníky přírody je v okolí několik zelených ploch a parků ideálních pro procházky, jogging nebo pikniky. Lokalita je také známá svou bezpečností a přátelskými sousedy.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

 

Nabídka jako je tato je vzácná a příležitosti na nákup takové nemovitosti nejsou časté. Pokud jste zaujati touto nabídkou nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme prohlídku této nádherné vily. Vaše nové bydlení v srdci přírody a luxusu čeká na vás.

Kontaktní formulář

Cena

36 500 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.