Project Description

Novostavba vily na dohled od Prahy

Máme pro vás novostavbu designové vily Pablo k prodeji, nacházející se pouhých 12 minut jízdy od Prahy, což zahrnuje i snadnou dostupnost na Letiště Václava Havla. Dům stojí na pozemku o velikosti 817 m² a nabízí velmi vysoký standard v oblasti architektonického provedení a použitých materiálů a technologií. Dispozice domu je 5+kk s celkovou plochou 320 m².

Novostavba je v prodeji přímo od developera, je tedy možný odpočet DPH.

VIDEOPROHLÍDKA

3D PROHLÍDKA

ITALSKÁ KUCHYNĚ

EXTERIÉR

TERASA

SCHODIŠTĚ

MASTER BEDROOM

PRVNÍ PATRO

Podlahová plocha

223 m2

Pozemek

817 m2

Terasy

100 m2

Vybavení a materiály

Vila je vybavena moderním bezpečnostním systémem, který zajistí maximální ochranu. Provedení přízemního patra umožňuje snadné přenášení zavazadel nebo nákupu přímo z garáže do obývacího pokoje.

Vysoké standardy provedení jsou reprezentovány například fasádou ze samočistícího japonského obkladu Cetris, dvojitou sádrokartonovou deskou s vibrační membránou pro zvukovou izolaci, podlahovým vytápěním a klimatizací ve všech obytných místnostech. Všechny spotřebiče v domě splňují nejvyšší nároky na kvalitu a design. Podlahy jsou vyrobeny z kanadského dubu nebo z luxusní italské velkoformátové dlažby. Vkusné, neutrální tóny použité v celé vile stále poskytují prostor pro doladění interiéru dle osobitého vkusu majitele.

Dalšími výhodami této designové vily jsou například moderní technologie v oblasti připojení k internetu, protože vila je připojena k optickému kabelovému připojení, které zajišťuje rychlý a stabilní internetový přístup. Dům také splňuje náročné energetické standardy, a to díky jeho energetické třídě B – Velmi úsporná. To znamená, že jeho provoz bude velmi efektivní a náklady na energie budou minimální. Tato vila tak nabízí nejen luxusní a moderní bydlení, ale také zdravé a ekologické prostředí.

Přízemí s wellness zónou

V přízemí se nachází velký obývací a společenský prostor s moderní otevřenou italskou kuchyní a francouzskými okny (trojsklo) vedoucími na prostornou zahradu. Dále je zde pokoj pro hosty (nebo domácí kancelář), koupelna, samostatné WC, technická místnost a garáž.

1. patro

V prvním patře jsou hlavní ložnice se samostatným vchodem, vlastní koupelnou a šatnou (master bedroom), dvě další ložnice a plně vybavená koupelna. K dispozici je také velkorysá prosluněná terasa s hliníkovou pergolou, ideální pro opalování, relaxaci nebo vychutnávání si večerního koktejlu. Užitná plocha objektu je 223 m2 a k tomu dále terasy (střešní, dvě v přízemí) o výměře dalších cca 100 m2.

Okolí vily

Okolí vily je velmi klidné a bezpečné, s výborným spojením do centra Prahy – pouhých 12 minut jízdy autem nebo s využitím městské hromadné dopravy. V blízkosti se nachází také obchody, restaurace a sportovní golfový areál.

Galerie