Project Description

Novostavba vily na dohled od Prahy

Máme pro vás novostavbu designové vily Pablo k prodeji, nacházející se pouhých 12 minut jízdy od Prahy, což zahrnuje i snadnou dostupnost na Letiště Václava Havla. Dům stojí na pozemku o velikosti 817 m² a nabízí velmi vysoký standard v oblasti architektonického provedení a použitých materiálů a technologií. Dispozice domu je 5+kk s celkovou plochou 320 m².

Novostavba je v prodeji přímo od developera, je tedy možný odpočet DPH.

VIDEOPROHLÍDKA

ITALSKÁ KUCHYNĚ

EXTERIÉR

TERASA

SCHODIŠTĚ

MASTER BEDROOM

Podlahová plocha

223 m2

Pozemek

817 m2

Terasy

100 m2

Vybavení a materiály

Vila je vybavena moderním bezpečnostním systémem, který zajistí maximální ochranu. Provedení přízemního patra umožňuje snadné přenášení zavazadel nebo nákupu přímo z garáže do obývacího pokoje.

Vysoké standardy provedení jsou reprezentovány například fasádou ze samočistícího japonského obkladu Cetris, dvojitou sádrokartonovou deskou s vibrační membránou pro zvukovou izolaci, podlahovým vytápěním a klimatizací ve všech obytných místnostech. Všechny spotřebiče v domě splňují nejvyšší nároky na kvalitu a design. Podlahy jsou vyrobeny z kanadského dubu nebo z luxusní italské velkoformátové dlažby. Vkusné, neutrální tóny použité v celé vile stále poskytují prostor pro doladění interiéru dle osobitého vkusu majitele.

Dalšími výhodami této designové vily jsou například moderní technologie v oblasti připojení k internetu, protože vila je připojena k optickému kabelovému připojení, které zajišťuje rychlý a stabilní internetový přístup. Dům také splňuje náročné energetické standardy, a to díky jeho energetické třídě B – Velmi úsporná. To znamená, že jeho provoz bude velmi efektivní a náklady na energie budou minimální. Tato vila tak nabízí nejen luxusní a moderní bydlení, ale také zdravé a ekologické prostředí.

Přízemí s wellness zónou

V přízemí se nachází velký obývací a společenský prostor s moderní otevřenou italskou kuchyní a francouzskými okny (trojsklo) vedoucími na prostornou zahradu. Dále je zde pokoj pro hosty (nebo domácí kancelář), koupelna, samostatné WC, technická místnost a garáž.

1. patro

V prvním patře jsou hlavní ložnice se samostatným vchodem, vlastní koupelnou a šatnou (master bedroom), dvě další ložnice a plně vybavená koupelna. K dispozici je také velkorysá prosluněná terasa s hliníkovou pergolou, ideální pro opalování, relaxaci nebo vychutnávání si večerního koktejlu. Užitná plocha objektu je 223 m2 a k tomu dále terasy (střešní, dvě v přízemí) o výměře dalších cca 100 m2.

Okolí vily

Okolí vily je velmi klidné a bezpečné, s výborným spojením do centra Prahy – pouhých 12 minut jízdy autem nebo s využitím městské hromadné dopravy. V blízkosti se nachází také obchody, restaurace a sportovní golfový areál.

Galerie