Project Description

Prostorný Rodinný Dům v Klánovicích, „Beverly Hills Prahy“

Představujeme vám tuto jedinečnou nabídku: prostorný rodinný dům o užitné ploše 178 m² ve vyhledávané lokalitě pražských Klánovic.

Tato oblast je ceněna pro svou vynikající kombinaci klidného prostředí, výborné občanské vybavenosti, rychlého napojení na hlavní dopravní trasy a vlakové spojení.

Videoprohlídka

Útulný krb a relax na terase

Procházka slunečnou zahradou

Lokalita

Klánovice, známé jako „Beverly Hills Prahy“, nabízí vše potřebné pro kvalitní rodinný život – od škol, přes obchody, zdravotnická zařízení, po restaurace a volnočasové aktivity. To vše je doplněno rychlým spojením do centra města, což ocení každý, kdo hledá klidné bydlení s možností snadného dojíždění do práce či za kulturou.

Váš nový domov

Dům, postavený v 80. letech, byl pečlivě udržován a je připraven pro nové majitele. Interiér nabízí vzdušný obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu – perfektní místo pro relaxaci a odpočinek. Kuchyně, srdce tohoto domova, je prostorná a nabízí dostatek místa pro vaše kulinářské dobrodružství.

Dům disponuje třemi ložnicemi a pracovnou, což poskytuje dostatek soukromého prostoru pro každého člena rodiny. Koupelna je umístěna v prvním patře a je vybavena vším potřebným pro pohodlí. Dále v domě naleznete záchod na každém patře a je zde k dispozici městská kanalizace, vodovod, studna, a elektrické rozvody pro 200 i 400 V. Dům nabízí navíc plně pochozí půdu, která je ideální pro další úložné prostory nebo může být přeměněna na podkrovní pokoje, poskytující další možnosti využití a prostor pro vaši rodinu

Půdorysy domu

Pozemek

Přednosti tohoto domu doplňuje rozlehlý pozemek o rozloze 1515 m², který je jako stvořený pro venkovní aktivity a odpočinek v soukromí. Součástí nemovitosti je také garáž a dílna, což přináší další pohodlí a možnosti využití.

Tento dům v Klánovicích, s jeho jedinečnou kombinací klidu, prostoru a blízkosti centra Prahy, je ideálním místem pro každého, kdo hledá komfortní a stylové bydlení. Nechte se unést kouzlem této nemovitosti a objevte, proč jsou Klánovice známé jako „Beverly Hills Prahy“.

Galerie

Kontaktujte nás

Nabídka jako je tato je vzácná a příležitosti na nákup takové nemovitosti nejsou časté. Pokud jste zaujati touto nabídkou nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme prohlídku. Vaše nové bydlení v srdci přírody již čeká.

Kontaktní formulář

Cena

INFO U RK 

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.