Project Description

Unikátní nabídka roubenky se zahradou v obci Bezděkov nad Metují

Chcete si splnit svůj sen žít v překrásné roubence, v srdci pohádkové krajiny Broumovska?

Nebo jste investor, který hledá skvělou příležitost v podobě pronájmu roubenky v této vyhledávané lokalitě, která krom relaxačího pobytu nabízí i spoustu turistických aktivit?

Tak právě pro vás je tato roubenka v Bezděkově nad Metují jako stvořená! A nabídka zde nekončí. Krom samotné roubenky se můžete těšit na rozsáhlou zahradu o rozloze 2900 m², venkovní posezení, okrasnou skalku, či infrasaunu!

Další informace uvidíte ve videu a popisu nemovitosti. Podívejte se také do naší fotogalerie na konci stránky nemovitosti, abyste si udělali představu o vzhledu roubenky.

Videoprohlídka

Podlahová plocha

83 m2

Pozemek

2983 m2

Půda

39 m2

Informace o roubence

Dispozice roubenky je 3+kk. Roubenka je dvoupodlažní, přízemí má funkci společenskou, jelikož většinu jej zabírá rozsáhlý obývací pokoj s jídelním stolem a kuchyňským koutem. U kuchyňky ještě zůstaneme, byla by chyba nezmínit její dominantu – dobovou pec na dřevo. Garantuji vám, že po jednom pečení se budete opravdu neradi vracet k elektrickým troubám.

Kromě obývacího pokoje a kuchyňského koutu v přízemí najdeme koupelnu, wc a infrasaunu, která je vítaným doplňkem této roubenky.

Horní podlaží plní funkci odpočinkovou, najdeme tam dva pokoje a skoro 40 m² velkou půdu, která jen čeká na to, až si ji někdo zrekonstruje podle svých nejdivočejších představ.

Do roubenky je zaveden dálkový vodovod a je možné se připojit na kanalizaci. Roubenka je připojena na plyn a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Přízemí s wellness zónou

Rozlehlý pozemek o velikosti 2 983 m2 se dělí na dům se zahradou a samotný pozemek za domem. Zahrada u roubenky je jako dělaná na letní grilování, a to díky venkovnímu posezení a terase. Celkový estetický dojem zahrady dotvářejí dvě skalky.

V blízkém okolí se nachází hned několik turisty vyhledávaných lokalit. Zmiňme například město Hronov, rodiště Aloise Jiráska, město Police nad Metují a město Broumov se svými kamennými stěnami. Na polské straně pak můžete navštívit Národní park Stolové hory.

 

Galerie

Cena

3 990 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.