Project Description

Rodinný dům s jedinečnou vyhlídkou.

Vítejte v Horním Maršově na samé hranici Krkonošského Národního Parku. Také toužíte po životě v srdci Krkonoš? Nebo jste otrávení z ruchu města a chcete nový domov v panenské přírodě, avšak se skvělým sportovním vyžitím? Neholdujete velkému turistickému ruchu v populárních zimních střediscích, ale chcete využít zimní sezónu a s ní spojené lyžování na maximum? V této nemovitosti můžete mít vše, co Krkonoše nabízí: Panenskou přírodu, dechberoucí východy slunce, lyžařské sjezdovky a běžkařské trasy, a to vše nedaleko Sněžky a bez všudypřítomného turismu.

Stále nejste přesvědčení, že se jedná o ideální bydlení? Podívejte se na video, informace o nemovitosti a fotografie, ty vás jistě přesvědčí.

Videoprohlídka

Podlahová plocha

101 m2

Pozemek

979 m2

balkon

6 m2

Informace o domu

Rodinný dům byl postaven v roce 2007 z kvalitního zdiva Porotherm. Při stavbě byl kladen důraz na snížení energetické náročnosti budovy – měsíční náklad na elektřinu činí pouze 3500 Kč. Podlaha je izolovaná, s hliníkovou odrazovou vrstvou. Izolaci napomáhají také eurookna. Na pozemek jsou zavedené inženyrské sítě elektřina, dálkový vodovod a kanalizace.

Do domu vejdete přes přístavek, poté projdete chodbou až do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který měří skoro 34 m². Z obývacího pokoje vedou prosklené dveře na terasu a na zahradu o rozloze 979 m². Dále v přízemí najdete toaletu a technickou místnost, aktuálně sloužící jako sklad.

Po schodech z chodby se dostanete do patra, které slouží jako odpočinková zóna. Jsou zde tři pokoje a koupelna, přičemž každá místnost má samostatný vstup z chodby. Jeden z pokojů je rozšířený o šatník, další dva pak mají vstup na 6 m² velký balkon, z kterého máte krásné krkonošské východy slunce jako na dlani. K domu náleží kůlna o velikosti 9 m² a zastřešené parkovací stání.

Lokalita

Dům stojí na pozemku s rozlohou 979 m², který se nachází na samé hranici Krkonošského národního parku. V okolí obce Horní Maršov se nachází nespočet cyklostezek, které se v moment, kdy napadne první sníh, mění na běžkařské stopy.

V obci je lyžařský vlek Třešňovka a dvacetikilometrový okruh s upravovanou trasou pro běžkaře. V blízkosti jsou lyžařská střediska: Horní Albeřice (5 km), Pec pod Sněžkou (8 km), Malá Úpa (5 km), Velká Úpa (3 km), Černá Hora (6 km), Pomezní boudy (15 km).

Galerie

Cena

11 290 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.