Project Description

Rodinný dům s jedinečnou vyhlídkou.

Vítejte v Horním Maršově na samé hranici Krkonošského Národního Parku. Také toužíte po životě v srdci Krkonoš? Nebo jste otrávení z ruchu města a chcete nový domov v panenské přírodě, avšak se skvělým sportovním vyžitím? Neholdujete velkému turistickému ruchu v populárních zimních střediscích, ale chcete využít zimní sezónu a s ní spojené lyžování na maximum? V této nemovitosti můžete mít vše, co Krkonoše nabízí: Panenskou přírodu, dechberoucí východy slunce, lyžařské sjezdovky a běžkařské trasy, a to vše nedaleko Sněžky a bez všudypřítomného turismu.

Stále nejste přesvědčení, že se jedná o ideální bydlení? Podívejte se na video, informace o nemovitosti a fotografie, ty vás jistě přesvědčí.

Videoprohlídka

Podlahová plocha

101 m2

Pozemek

979 m2

balkon

6 m2

Informace o domu

Tento rodinný dům, vybudovaný v roce 2007 z vysoce kvalitního zdiva Porotherm, vyniká svou nízkou energetickou náročností – klíčovým aspektem při jeho stavbě. Izolace podlahy, doplněná hliníkovou odrazovou vrstvou, a kvalitní eurookna výrazně přispívají k udržení stabilní teploty. Objekt je navíc napojen na veřejné inženýrské sítě, včetně elektrifikace, dálkového vodovodu a kanalizace.

Vstup do domu vede přes praktický přístavek. Po příchodu se dostanete do prostorné chodby a odtud do obývacího pokoje s integrovaným kuchyňským koutem o rozloze téměř 34 m2. Z obývacího pokoje můžete pohodlně přejít skrze prosklené dveře na terasu a do rozsáhlé zahrady o ploše 979 m2. V přízemí dále najdete WC a multifunkční technickou místnost, která nyní slouží jako sklad.

Po schodech z chodby se dostanete do horního patra, které je navrženo jako klidová zóna s třemi pokoji a koupelnou. Každá místnost má samostatný přístup z chodby. Jeden z pokojů je navíc vybaven šatníkem, zatímco ostatní dva poskytují přístup na balkon o velikosti 6 m2, odkud se vám naskytne úchvatný výhled na krkonošské východy slunce. K domu patří i 9 m2 velká kůlna a zastřešené parkovací stání.

Lokalita

Pozemek, na kterém dům stojí, má plochu 979 m2 a je situován na hranici Krkonošského národního parku. V okolí obce Horní Maršov se rozkládá síť cyklostezek, které se v zimě mění na perfektní běžkařské tratě.

Pro lyžařské nadšence se v obci nachází vlek Třešňovka a dvacetikilometrový okruh pro běžkaře. V těsné blízkosti jsou i další lyžařská střediska jako Horní Albeřice, Pec pod Sněžkou, Malá Úpa, Velká Úpa, Černá Hora či Pomezní boudy.

Toužíte po klidném životě v srdci Krkonoš, daleko od městského ruchu, a přesto si chcete užívat vynikajících sportovních možností? Preferujete klid před ruchem oblíbených turistických destinací, ale zároveň si chcete naplno vychutnat zimní sezónu s jejími lyžařskými a běžkařskými radovánkami? Tato nemovitost vám nabízí to nejlepší z Krkonoš: nedotčenou přírodu, dechberoucí východy slunce, sjezdovky i běžkařské trasy, a to vše v blízkosti Sněžky a bez všudypřítomného turistického ruchu.

Galerie

Cena

11 290 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.