Project Description

Třípodlažní rodinný dům v srdci údolí řeky Sázavy.

Máme pro vás v nabídce rodinný dům v jedinečné lokalitě obce Chocerady, která nabízí mnoho výhod pro pohodlný život. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s výborným přístupem na dálnici D1, to znamená snadnou a rychlou dostupnost do Prahy a dalších okolních oblastí. Navíc nedaleko najdete luxusní čtyřhvězdičkový hotel Naháč, který představuje skvělou možnost pro ubytování návštěv příbuzných nebo přátel.

VIDEOPROHLÍDKA

VÝHLEDY

Podlahová plocha

293 m2

Pozemek

1157 m2

Terasy

48 m2

Dispozice

Rodinný dům samotný nabízí prostornou užitnou plochu o rozloze 293 m2, což poskytuje dostatek místa pro pohodlný a komfortní život vaší rodiny. S celkovou plochou pozemku 1157 m2 se zde nachází také dostatek prostoru pro zahradu, dětské hřiště nebo možnost vytvoření vlastních zahradních oáz.

Dům je rozdělen do 3 nadzemních podlaží, což zaručuje dostatek prostoru pro všechny členy rodiny. Navíc je zde garáž, která vám poskytne bezpečné parkování a ochranu vašeho vozidla.

Technické údaje

Při výstavbě domu byly použity kvalitní dřevěné eurookna, která nejenže zajišťují dostatek světla, ale také přispívají k estetickému vzhledu domu. Strecha prošla rekonstrukcí v roce 2005 a je izolována minerální vatou o tloušťce 16 cm, tím je zaručena dobrá tepelná izolace a snižují se náklady na vytápění.

Další výhodou tohoto domu je sběr dešťové vody, která je svedena do nádrže o velikosti 16 m3. Tímto způsobem můžete využívat dešťovou vodu pro zahradu nebo další účely, to přispívá k ekologičtějšímu a udržitelnějšímu životnímu stylu.

Ohřev vody je zajištěn bojlerem a topení je ústřední, napojené na elektrokotel. Tím získáte komfortní teplotu po celém domě a můžete si nastavit požadovanou teplotu podle vašich preferencí.

Celý dům je postaven z kvalitních cihel, což zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. Vaše rodina zde bude mít bezpečný a pohodlný domov.

Nebuďte pozadu a nezmeškejte tuto skvělou příležitost! Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého domu ve skvělé lokalitě Chocerad. Těšíme se na vás!

Galerie

Cena

8 990 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.