Project Description

Vítejte ve vašem novém sídle

Tento rodinný dům s šesti pokoji, dvěma koupelnami a rozsáhlou, udržovanou zahradou, se nachází ve městě Chabařovice, v bezprostřední blízkosti Ústí nad Labem, avšak obklopeném krásnou přírodou a klidem, který byste v jiném městě jen stěží hledali.

Dům je cihlový, fasáda je řešena technologií vinyl siding (imitace dřeva). Ohřev vody pak zajišťuje plynový kotel.

Videoprohlídka

Specifikace

Pozemek

1400 m2

Garáž

40 m2

Prostorná zahrada

K domu náleží pozemek o výměře takřka 1400 metrů čtverečních, na kterém zaujímá dominantní místo překrásně řešená zahrada, kde naleznete jak možnost relaxace, tak prostor pro pěstování vlastních plodin.

Zahrada je dokonale vybavena pro vaše pohodlí. Můžete se zchladit v bazénku, trávit klidné letní večery s přáteli či rodinou u překrásně zdobeného altánku s grilem a ohništěm, nebo popustit uzdu vaší záliby v zahradničení. Pro pořádání větších akcí vám pak poslouží prostorná pergola a garáž s místem pro dvě auta.

O tom, jak udržovaná a prostorná zahrada je, se přesvědčte ve videu, nebo z následujících fotografií.

Krásná příroda

Město se rozprostírá na rovině pod Krušnými horami. Okolí města se pyšní množstvím vodních ploch, které lákají ke koupání či rybaření.

JEZERO MILADA
Jezero, vzniklé zatopením lomu, je dominantou města. Vodní plocha, jež je rozměry shodná s Máchovým jezerem, je vhodná jak pro koupání, tak pro sportovní vyžití, jako běh, jízda na kole, nebo vodní sporty.

V blízkosti domu začíná cyklostezka, vedoucí přímo k jezeru.

Galerie

Cena

6 890 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.