Project Description

Snové bydlení na dosah od Prahy

Toužíte po rodinném domě v klidném prostředí a zároveň potřebujete mít Prahu na dosah ruky?

Tak právě pro vás je tato nabídka jako stvořená! Rodinný dům v Bašti nabízí klidnou lokalitu, vlastní zahradu plnou zeleně s pergolou a dostatek pokojů pro větší rodinu.

A bez kompromisů. Na stanici metra Letňany to je autem pouhých 15 minut a napojení na dálnici D8 je takřka „za rohem“.

Zaujala vás tato nabídka? Tak se podívejte se na video, které vás dozajista přesvědčí, že právě toto je vaše snové bydlení.

Videoprohlídka

Specifikace

Dispozice

5+kk

Pozemek

428 m2

V domě budete mít vždy dostatek pohodlí a prostoru a unikátní poloha pozemku o velikosti 428 m² vám zajistí ničím nerušené soukromí. Pohled na zahradu plnou zeleně z prosklených dveří obývacího pokoje dává zapomenout na to, že nežijete v samotě u lesa, nýbrž na dohled k hlavnímu městu.

Prostorná kuchyňská linka je vybavena kvalitními spotřebiči, myčkou, elektrickou troubou a mikrovlnkou značky Siemens. Kuchyně s jídelní částí plynule navazuje na prostor obývacího pokoje. Dále se v přízemí nachází koupelna a technická místnost.

V patře se nachází dvě koupelny a čtyři pokoje, z čehož jeden slouží jako šatna. Do jedné koupelny je vstup přímo z ložnice.

Samozřejmostí je podlahové vytápění, které obstarává plynový kotel. Ohřev vody zajišťuje plynový bojler. V domě je rovněž připravena 400 V zásuvka pro nabíjení elektromobilu.

Dům též disponuje garáží, která přiléhá jednou stěnou k sousednímu domu.

Zahrada

Pozemek o velikosti 428 m² je situován do zeleně obklopující dům. Na zahradě se nachází prostorná pergola, ve které můžete nerušeně relaxovat s rodinou a přáteli a užívat si naprosté izolace od okolí. Na zahradě je dále houpačka a ohniště, jako dělané na letní večery u táboráku.

Galerie

Cena

15 490 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.