Project Description

Poznejte kouzlo Jeseníků

Vítejte v srdci Jeseníků, v malebné horské osadě Rejvíz. Nyní máte jedinečnou možnost splnit si svůj sen o poklidném bydlení.

V roubence, která je jako jediná v této lokalitě na prodej, získáte klid a dostatek soukromí, obklopeni nedotčenou přírodou.

Videoprohlídka

Specifikace

Podlahová plocha

147 m2

Stavební pozemek

2 986 m2

Inženýrské sítě

Do roubenky je zavedena elektřina, dálkový vodovod a kanalizace.

Perla Jeseníků

Rejvíz označovaný znalci jako nejkouzelnější lokalita v Jeseníkách je ideálním místem pro vaši klidnou dovolenou. Horská osada s cca 75 stálými obyvateli ležící na náhorní plošině uprostřed hlubokých lesů je velmi vhodná pro cykloturistiku, turistiku, běžky, lyže a wellness.

Rejvíz má díky své poloze ideální dostupnost do ostatních středisek Jeseníků – Ramzová, Praděd, Červenohorské sedlo, Zlaté hory (Bohemaland).

Nejbližší okresní město vzdálené 12 km je Jeseník, zde naleznete kompletní občanskou vybavenost.

Lov trofejové zvěře

V okolních mysliveckých revírech je možné pod vedením odborníků realizovat různé druhy lovů trofejové zvěře, jako jsou: lov jelenů, muflonů, prasat a kachen.

Velké a malé mechové jezírko

Rejvízská rezervace zahrnuje největší komplex vrchovištního rašeliniště, podmáčených smrčin a rašelinných luk na Moravě.

Jádro rezervace je díky vysoké hladině spodní vody zcela bezlesé a tvoří rozsáhlé aktivní rašeliniště. Rašeliniště má dvě části – Malé a Velké mechové jezírko.

Vzácný rašelinný ekosystém vznikl před 6 až 7 tisíci lety. Jeho největším lákadlem je naučná stezka k Velkému mechovému jezírku.

Galerie

Cena

6 890 000 Kč

Pro skutečně jedinečnou nabídku ke koupi nemovitosti v této lokalitě, bude prodej realizován formou online aukce. Před samotnou aukcí se uskuteční prohlídkové dny.

Pravidla pro přihlášení do online aukce:

  • Vyplnění aukčního formuláře
  • Složení vratné jistoty ve výši 20 000 Kč
  • Termín aukce bude oznámen 7 dní před zahájením aukce

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.