Project Description

Moderní bydlení v Dubči

Vítejte v Praze-Dubči, v ulici Netlucká, kde se nachází unikátní developerský projekt bytových domů s prostornými byty, vlastním garážovým stáním a společnými prostorami, které nabídnou posilovnu, ping pongový stůl, či klubovnu pro vaše malé ratolesti.

Součástí bytu jsou dvě parkovací stání.

Okolí bytu má veškerou občanskou vybavenost. Ihned pod okny se nachází autobusová zastávka. Samozřejmostí je obchod s potravinami přímo v bytovém domě.

V blízkosti domu pak můžeme najít mateřskou, základní a základní uměleckou školu, restaurace, obchodní dům Tesco, Českou poštu, nebo přírodní park Dubeč s přírodním labyrintem.

Videoprohlídka

Specifikace

Podlahová plocha

86 m2

Balkon

4,64 m2

Parkovací stání

2

Ideální rodinné bydlení

Byt je díky své lokalitě, občanské vybavenosti a společným prostorům ideálním pro rodinu s dětmi.

Byt se nachází v blízkosti přírodního parku Dubeč s labyrintem. Dále se v okolí nachází rybník, les a přírodní park Říčanka, to vše v městské části Prahy. Nemusíte se tedy bát husté dopravy, která je typická pro centrum města.

Do soukromé mateřské školy to je 5 minut chůze, za 10 minut pak dojdete ke škole základní a za 20 minut ke státní mateřské škole. Pro umělecky nadané děti je 2 minuty od bytu základní umělecká škola.

Pro rodinu jsou řešeny i společné prostory. Rodinu se dvěma auty jistě potěší dvě parkovací stání, která k bytu patří. A pokud si vaše ratolesti nebudou chtít hrát venku, jistě se zabaví ve vybavené dětské klubovně.

Galerie

Cena

9 290 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.