Project Description

Moderní byt v nové zástavbě

Vítejte v Mníšku pod Brdy. Ve městě v oblíbené výletní oblasti na úpatí Brd, ale i pouhých 10 minut od Prahy.

Pokud vás lokalita zaujala, nenechte si uniknout tuto jedinečnou nabídku! Do prodeje zde jde byt 2+kk v novostavbě z roku 2017.

A není to obyčejný byt. S pozemkem o rozloze 82 m², vlastním parkovacím místem, a s individuálním vstupem do bytu z exteriéru, budete se zde cítit, jako byste žili ve vlastním domě.

Stále váháte? Podívejte se na specifikace bytu a na videoprohlídku. Ta vás jistě přesvědčí o kvalitách tohoto prémiového bydlení.

Videoprohlídka

Specifikace

Podlahová plocha

51 m2

Zahrada

82 m2

V bytě budete mít vždy dostatek prostoru a pohodlí. Jistě oceníte rozsáhlou předzahrádku s terasou a pergolou, kde můžete trávit teplé letní večery s přáteli a grilem. A pokud jste zahrádkář, zahrada nabízí dostatek místa jak pro sadbu plodin, tak pro okrasné rostliny. Zahrádkářské nářadí pak můžete schovat do zahradního domku, kde bezpečně přečká zimu.

Stavba je z roku 2017 a je postavena opravdu pečlivě, od lokálních firem a stavařů.

Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Byt je napojen na dálkový vodovod a kanalizaci.

Byt má vlastní parkovací stání, které se nachází přímo před domem.

Občanská vybavenost

Přímo u bytu se nachází večerka Eden, deset minut pěší chůzí pak dojdete k obchodnímu domu Mníšek a Albert.

Jelikož se byt nachází skoro v centru města (dostanete se tam během deseti minut pěší chůzí), veškerou občanskou vybavenost města máte skoro na dosah. Nemusíte tudíž ani startovat auto a dostanete se jak do obchodů, restaurací, tak například do kadeřnictví, či na poštu.

Máte dítě nebo děti a bojíte se je posílat samotné do školy? Tento problém zde nemusíte řešit, základní škola Mníšek pod Brdy je zde opravdu za rohem.

Zahrada

Soukromá zahrada o rozloze 82 m² je dozajista největším lákadlem tohoto bytu. Vstup na zahradu máte jak z ulice, tak z domu. Na zahradě se nachází pergola, pod kterou se můžete schovat jak před spalujícím sluncem, tak před májovým deštíkem. Zahrada nabízí rovněž možnost zahrádkářského vyžití. Pro uskladnění zahrádkážského vybavení můžete využít zahradní domek, který je schován v cípu zahrádky a nezavazí tak svým umístěním.

Galerie

Cena

6 990 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.