Project Description

Centrum Mostu jako na dlani z luxusního bytu 3+kk

Potrpíte si na luxus? Chcete bydlení s vlastním parkovacím stáním v centru města? A co takhle výhled na centrum Mostu či nedaleký hrad Hněvín?

V posledním patře rezidence Odeon, která vznikla společně s výstavbou obchodního komplexu OC Central Most se nýní naskytla jedinečná příležitost ke koupi. Nadstandardní byt 3+kk o velikosti 115 m2 se může pochlubit dvěma terasami o celkové ploše 46m2. Jedná se o největší plochy v celé rezidenci.

Všechno tohle a navíc pohodlí a teplo domova vám může poskytnout tento prostorný a moderně vybavený byt v posledním, desátém podlaží.

Pokud vás nabídka tohoto bytu zaujala, tak se podívejte na video a fotogalerii. Ovšem nerozhodujte se dlouho, volný byt v této rezidenci je žhavé zboží, které se v nabídce dlouho neohřeje.

Videoprohlídka

Půdorysy

Podlahová plocha

115,5 m2

Terasy

46 m2

parkovací stání

2

Interiér a vybavení bytu

Dispozice bytu 3+kk vznikla shozením příčky mezi kuchyní a obývacím pokojem, nově vzniklý obývací prostor s kuchyňským koutem a jídelním stolem má takřka 50 m², takže o nedostatku volného prostoru zde nemůže být řeč. Jistě oceníte plně vybavenou kuchyňskou linku vestavnými spotřebiči a vinotékou. Byt je kompletně zařízený.

V bytě jsou dvě koupelny, které uspokojí jak zastánce sprchového koutu, tak milovníky koupelí v plně napuštěné vaně. V obou koupelnách se rovněž nachází toaleta. Dále je v domě ložnice s šatnou a pokoj.

V bytě je dálkové topení a dálkový vodovod. Kromě koupelen je všude v interiéru položena plovoucí podlaha.

Byt vlastní dvě terasy, menší s rozlohou 11,1 m² a větší s 35,0 m². Z větší terasy je panoramatický výhled na centrum Mostu a na hrad Hněvín.

Součástí bytu je též vlastní sklep a dvě parkovací místa, kterých je v centru Mostu jako šafránu.

Galerie

Cena

4 890 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.