Project Description

Prostorný rodinný dům v rodišti Antonína Dvořáka

Máme pro vás jedinečnou příležitost koupě nádherného rodinného domu v obci Nelahozeves. Tento moderní a prostorný dům splní všechna vaše očekávání pro pohodlný a kvalitní rodinný život.

Videoprohlídka

Moderní kuchyň a prostorný obývák

V přízemí najdete velkorysý obývací pokoj propojený s moderní kuchyní vybavenou kvalitními spotřebiči. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, ideální pro venkovní posezení a grilování. Dále je zde samostatná pracovna, koupelna se sprchovým koutem, technická místnost a garáž pro dvě auta.

Patro se čtyřmi ložnicemi a vlastní koupelnou

V prvním patře jsou čtyři ložnice poskytující dostatek prostoru pro celou rodinu. Hlavní ložnice je prostorná a komfortní, další tři ložnice mohou sloužit jako dětské pokoje, pokoje pro hosty nebo pracovny. V patře je také druhá koupelna vybavená vanou a sprchovým koutem.

Kvalitní stavební materiál

Dům je postaven z tvárnic značky Durisol, které kombinují dřevocementovou štěpku, betonové jádro a polystyren. Tento systém zajišťuje jedinečné tepelně izolační vlastnosti a optimální vnitřní klima v létě i zimě. Tvárnice Durisol také poskytují vynikající akustickou izolaci a jsou ekologicky šetrné. Eurookna zajišťují vysokou energetickou účinnost a elegantní vzhled. Dům je vybaven elektrokotlem a krbem s výměníkem pro ohřev teplovodního rozvodu, což zajišťuje efektivní a ekonomické vytápění celého domu. Střecha je pokryta pálenou taškou Tondach engoba a zateplena vatou, což spolu s pochozí půdou o ploše cca 50 m² nabízí dostatek úložného prostoru. Podlahové teplovodní rozvody jsou po celém přízemí a v koupelně prvního patra, místnosti jsou také vybaveny radiátory. V domě je čistička vody, která zajišťuje vysokou kvalitu pitné vody.

Pozemek vhodný pro kažkou aktivitu

Prostorný pozemek nabízí široké možnosti pro volnočasové aktivity. Můžete zde dokončit stavbu zahradního altánu a skleníku, což vám umožní využít prostor na maximum a vytvořit si ideální místo pro odpočinek i pěstování vlastních plodin. Pozemek poskytuje dostatek místa pro děti na hraní, pro bazén nebo jiné aktivity, které vám přinesou radost.

Historicky významná obec na toku Vltavy

Obec Nelahozeves je známá svým klidem a krásnou přírodou, přičemž nabízí výbornou dostupnost do Prahy. Rodiště slavného hudebního skladatele Antonína Dvořáka dodává této lokalitě prestiž a historický význam. Nedaleko se nachází zámek Nelahozeves, který nabízí kulturní vyžití. Plná občanská vybavenost je k dispozici hned naproti v Kralupech nad Vltavou, kde najdete školy, školky, obchody a další služby. Přímo v Nelahozevsi je k dispozici také školka a škola.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo si domluvte osobní prohlídku.

Kontaktní formulář

Cena

16 900 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.