Project Description

Rodinný dům s prostornou zahradou

Hledáte nové zázemí pro svou rodinu, které by dokázalo poskytnout útulné bydlení s dostatkem prostoru?

Tak právě pro vás je tento rodinný dům o dispozici 5+1 jako stvořený! Rodinný dům v Ješíně u Velvar nabízí klidnou lokalitu, pergolu rozšířenou o letní kuchyni, vlastní garáž a v neposlední řadě prostornou a krásně udržovanou zahradu.

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost je rovněž na vysoké úrovni. Autem jste za 25 minut v Praze, u stanice metra Letňany, do blízkých Velvar to je pouhých 5 minut cesty. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete jak do Velvar, tak k obchodnímu centru v Kralupech nad Vltavou.

Zaujala vás tato nabídka? Tak se podívejte se na video, které vás dozajista přesvědčí, že právě toto je vaše snové bydlení.

Videoprohlídka

Specifikace

Dispozice

5+1

Pozemek

1826 m2

Rodinný dům má dispozici 5+1 na užitné ploše 141 m². První podlaží nabízí společenskou část domu: Prostorný obývací pokoj, stylovou kuchyň s jídelním stolem, ložnici a menší pokoj, který slouží jako odkládací prostor. Druhé podlaží se vyznačuje klidovou zónou se dvěma ložnicemí a koupelnou.

Nemovitost a venkovní plochy prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Noví majitelé jistě ocení malebné nádvoří s garáží a pergolou. Kutilové pak zajisté využijí dílnu a další prostory, které jsou k využití dle vašich představ.

Zahrada

Pozemek o velikosti 1826 m² je situován do zeleně za domem. V přední části pozemku se nachází vydlážděné nádvoří s příjezdovou cestou, která umožňuje bezproblémový vjezd do garáže. Na nádvoří volně navazuje vstup do prostorné zahrady s bazénem. V této zahradě si na své přijdou jak milovníci zahradničení, tak lidé, kteří si jednoduše chtějí nerušeně odpočinout v klidném prostředí zeleně. Prostoru pro využití zahrady přesně pro vaše potřeby je tu opravdu dostatek.

Galerie

Cena

11 990 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.