Project Description

Dům v Českém Švýcarsku s možností pronájmu

Vítejte v Českém Švýcarsku, v obci Růžová. Tato obec je jednou ze vstupních bran do srdce národního parku České Švýcarsko, a proto je velmi vyhledávaná turisty z Česka a Německa, kteří odtud podnikají výlety po krásách Českého Švýcarska. Není proto divu, že rezervace krátkodobých pronájmů v této obci jsou plné na rok dopředu.

Ale právě teď se jedno místo uvolnilo. A nejedná se o rezervaci, nýbrž o prodej celého domu, což může být impulz pro podnikavce, jelikož tato nemovitost si na sebe prakticky vydělá sama.

A pokud vás nezajímá obchodní stránka a jen hledáte rodinný dům v blízkosti vašeho oblíbeného národního parku, dokáže tato nemovitost splnit veškerá očekávání.

Ale konec tlachání, podívejte se na video a fotogalerii a přesvědčte se sami.

Videoprohlídka

užitná plocha

130 m2

Pozemek

1750 m2

balkon

7,2 m2

Sklep

13,2 m2

Údaje o nemovitosti

Dům je o dispozici 3+1, ovšem každý pokoj je velmi prostorný. V přízemí je společenská část domu, které dominuje obývací pokoj s krbovými kamny. Dále zde naleznete plně vybavenou kuchyni a koupelnu.

V patře se pak nachází odpočinková část domu, konkrétně dvě veliké ložnice a také toaleta. Z jedné z ložnic je pak vstup na balkon, který shlíží na prostornou zahradu s altánem a bazénem.

Dům má rovněž sklep a na zahradě je dřevěný domek na skladování nářadí.

Národní park za rohem

Obec Růžová se nachází v CHKO Labské pískovce. Tato magická oblast oblast nabízí svá skalní města, pískovcové sloupy a tajemné jeskyně k prozkoumání každému milovníkovi turistiky. V okolí obce se nachází několik zajímavých turistických lokalit, za zmínku stojí rozhledna Růženka, Kaňon Labe, nebo nejvyšší hora Českého Švýcarska – Růžovský vrch.

To nejlepší vás ovšem čeká, když svůj zrak zaměříte na sever. Národní park České Švýcarsko se totiž nachází přímo za obcí a všude je to doslova „za rohem“. Na slavnou Pravčickou bránu to je pouhých 10 minut cesty autem, za 5 minut jste v Hřensku, kde začínají romantické plavby soutěskami řeky Kamenice. Sprechen sie deutsch? V tom případě vás potěším. K Německým hranicím to je rovněž pár minut cesty, můžete tak navštívit Německou stranu národního parku – Saské Švýcarsko.

Galerie

Cena

5 990 000 Kč

KONTAKT

Bc. Leo Kopecký, MBA

  • +420 733 586 044

  • kopecky@kopecky-partners.cz

Adresa

  • Londýnská 59, 120 00, Praha

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.